YHTEYSTIEDOT

YHTEYSTIEDOT 2021-05-07T12:19:55+00:00

HENKILÖSTÖ

Kaido Laosma
Hallituksen jäsen / myyntipäällikkö
🇪🇪🇫🇮🇬🇧🇷🇺

+372 501 8874
kaido@greenforce.ee

Riho Rasmann
Toimitusjohtaja
+372 502 8714

riho@greenforce.ee

Madis Sarapuu
Myynti
🇪🇪🇬🇧
+372 5300 1960
madis@greenforce.ee

Hendrik Laosma
Myynti
+372 5307 3929
hendrik@greenforce.ee

Alar Viin
Tuotantopäällikkö
Työympäristöasiantuntija
+372 501 8555
alar@greenforce.ee

Dmytro Khrienko
Suunnittelija

dmytro@greenforce.ee

Thorne Karu
Tuotekehittäjä

thorne@greenforce.ee

Armin Ventsel
Projektipäällikkö
Rakennuspäälikö / asennus
+372 508 6973

armin@greenforce.ee

Andres Martinsoo
Varastonhoitaja / materiaalien osto
+372 510 2652
andres@greenforce.ee

Pyydä tarjous

Jokainen ratkaisu on ainutlaatuinen ja sinun täytyy kommunikoida sen löytämiseksi. Aloitetaan tästä. Täytä lomake ja lähetämme sen oman alansa asiantuntijalle jatkokäsittelyä varten.


Löydät meidät Tallinnasta