TERMOPLASTIST VENTILATSIOON

TERMOPLASTIST VENTILATSIOON 2020-04-03T11:31:02+00:00

Greenforce pakub ventilatsioonisüsteeme keskkondadesse, kus olulisteks kriteeriumiteks on suur korrosioonikindlus, materjali püsivus ning kasutusmugavus.

Tootevalikus on PE, PP, PVC ja PVDF materjalist ümara ja kandilise ristlõikega torud ning liitmikud, plafoonid ja restid. Samuti ka erinevad plastist ventilaatorid ning gaasipesurid e. scrubberid.

Ventilatsioonisüsteemide kasutusvaldkonnad:

Maasisesed torustikud

Kohad, kus ruumi eripärast või esteetilistel põhjustel ei saa tavalahendusi kasutada ning kus on nõutav materjali pikaealisus – näiteks ujulad, spordi- ja büroohooned, restoranid, tööstushooned jne.

Agressiivsed keskkonnad

Tööstuses tuleb tihti tegemist teha korrodeeruvate ning sööbivate ainetega. Agressiivsete keskkondadena võib käsitleda ka keerulisi projekte reoveepuhastusjaamades, jäätmehoidlates jne. Suudame pea kõikjale luua kaasaegse ventilatsioonisüsteemi.

Gaasipesurid

Tööstuses vajavad mitmed seadmed ventileerimisest. Tuleb arvestada tolmu, õhu pH taseme või lubamatu odööriga. Seadmetest väljapaisatav õhk peab vastama kehtivatele normidele. Gaasipesurite ventilatsioonisüsteeme kasutatakse näiteks kemikaaliladudes, kütuseterminalides, loomalautades, linnufarmides, jäätmehoidlates jne.

Pakume oma klientidele abi ja nõustamist projekteerimisest teostuseni.