Greenforce OÜ toodab plastist tööstuslikke erilahendusi.

Meie kompetents ulatub aastasse 1994. Laiad teadmised plastmaterjalide konstrueerimisel, tugevad partnerid ning projekteerimisvõimekus aitavad leida kliendile sobivaimad lahendused.

Tegutseme peamiselt järgmistes valdkondades:

Veepuhastusseadmed
Kalakasvatused
Lennujaamad
Merendus
Keemiatööstus
Põllumajandus
Biogaasijaamad
Üldehitus
Disainlahendused

Meie peamine toodang:

Mahutid ja vannid
Fiiberplastist konstruktsioonid (FRP)
Kärgplast paneelidest tooted
Luugid
Torustik
Ventilatsioonisüsteemid
Veepuhastussüsteemid
Pindade katmine plastiga
Hoidlate katted

Pakume tooteid eraldi ja koostame ka terviklahendusi tervele objektile, kombineerides mahutid, torustiku, piirded, sillad, platvormid ja käiguteed.

Alates 01.10.2020 on meil enam kui 2300m2 tootmispinda. Termoplasti tootmisruum on 530m2 kahe telfriga 3,2T ning tõstekõrgus 6,5m. Teine tootmisruum ja ladu 864m2, kaks telfrit 3,2T ja 2,2T ning tõstekõrgus 4,5m lisaks 600m2 väikseid ruume fiiberplasti töötlemiseks ja laoks

Plastiklahendused ei korrodeeru keemiliselt agressiivses keskkonnas. Lisaks on fiiberplastist konstruktsioonid sama tugevad analoogsete metalllahendustega, nad on jää- ja hooldusvabad, on halvad elektrijuhid. Loe lähemalt toodete menüüst.

Meie pakutavad plastlahendused vähendavad keskkonna saastumise riske, toetavad biomassil baseeruvat energeetikat ja vähendavad õhku paisatavate ohtlike ainete koguseid ning lõhnu.

Võtke meiega ühendust, leiame koos sobiva plastist lahenduse.

VÕTA ÜHENDUST