MEESKOND

Kaido Laosma
Juhatuse liige / müügijuht
????????????????????????????????

+372 501 8874
kaido@greenforce.ee

Riho Rasmann
Tegevjuht
+372 502 8714

riho@greenforce.ee

Madis Sarapuu
Müük
????????????????
+372 5300 1960
madis@greenforce.ee

Hendrik Laosma
Müük
+372 5307 3929
hendrik@greenforce.ee

Alar Viin
Tootmisjuht
Töökeskkonnaspetsialist
+372 501 8555
alar@greenforce.ee

Dmytro Khrienko
Projekteerija

dmytro@greenforce.ee

Thorne Karu
Konstruktor

thorne@greenforce.ee

Armin Ventsel
Projektijuht
Objektijuht / paigaldus
+372 508 6973

armin@greenforce.ee

Andres Martinsoo
Laojuht / materjalide ost
+372 510 2652
andres@greenforce.ee

Küsige pakkumist

Iga lahendus on omanäoline ja selle leidmiseks tuleb suhelda. Alustame siit. Palun täitke vorm ja me suuname selle oma ala spetsialistile, et siis edasi konsulteerida.


Leiate meid Tallinnast